Loading..

Telo

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Krém na popraskané päty a chodidlá

Krém na popraskané päty a chodidlá

Krém na popraskané chodidlá a päty úžasne regeneruje poškodenú pokožku a prinavracia jej pružnosť a celistvosť. Zabraňuje tvorbe kurieho oka.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

RT067

5,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Ak je Vaša pokožka na chodidlách a pätách tvrdá a popraskaná je dôležité venovať jej dostatočnú pozornosť. Tento krém je efektívny nástroj na rýchle hojenie popraskanej kože a poranení na chodidlách. Aktívny komplex látok v kombinácií s allantoinom a vitamínom F stimuluje regeneráciu kožných buniek, podporuje hojenie a účinne zabraňuje tvorbe kurích očí. Kurie oko je jedným z kožných problémov, ktoré trápia mnohých z nás. Vznik kurieho oka je spôsobené hromadením už odumretých častí kože.

Aktívne zložky:

  • Aktívny komplex rastlín v kombinácií s allantoinom, vitamínom f, ktorý stimuluje regeneráciu kožných buniek, ďalej podporuje hojenie popraskanej kože a zabraňuje tvorbe kurieho oka.
  • Allantoin je kozmetická zložka, ktorá poskytuje pokožke účinnú ochranu a zjemňuje ju. Pôsobením tejto zložky sa bunky veľmi rýchlo regenerujú a množia.

Zloženie /Ingredients:

Aqua, Com Oil, Glyceryl stearate, Vaseline oil. Stearic acid. Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, Salvia extract, Tilia extract, Linoleic add (and) linolenic add, Allantoin, Triethanolamine, Diazolidinyl Urea fend) lodopropynyl Butylcarbamate (and) Propylene Glycol, Disodium EDTA, parfum.

Použitie: Nanášame 2-krát denne, ráno a večer na postihnuté miesto a vtierame do pokožky.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 150 ml

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: