Loading..

Oleje

Nové produkty

Všetky nové produkty

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Cédrový olej - altajský 500ml

Cédrový olej - altajský 500ml

Cédrový olej lisovaný za studena z orieškov altajského cédru bohatého na vitamíny, kyselinu gama-linolénovú aj stopové prvky.

Viac detailov

Dostupnosť: Vypredané

OL016

54,99 € s DPH

Doprava nad 39.99€ ZADARMO

Cédrový olej je takmer bez konkurencie medzi inými olejmi v chuti, zdraviu prospešnými a nutričnými vlastnosťami. Má 5-krát viac vitamínu E ako olivoý olej.

Cédrový olej je spracovávaný špeciálnou technológiou z vybraných cédrových orieškov altajského cédru. Táto technológia umožňuje ponechať v oleji všetky živiny aj chuť, farbu a čerstvú vôňu. Sama príroda sa stará o udržiavanie ľudského zdravia v drsných klimatických podmienkach svojou ponukou kvalitných cédrových orieškov.

Aktívne zložky:

  • Vitamíny E, A, skupiny B, PP a D, ktoré sa zúčastňujú na všetkých hlavných funkciách tela.
  • Prirodzene sa vyskytujúca kyselina gama-linolénová, ktorá má protizápalové účinky, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, znižuje "zlý" cholesterol v krvi, urýchľuje odbúravanie tukov, pomáha zbaviť sa nadváhy.
  • Stopové prvky, ktoré sú nevyhnutné pre normálne fungovanie organizmu.
  • Fosfolipidy, ktoré sa podieľajú na transporte esterov, mastných kyselín a cholesterolu.
  • Zvlášť cenné sú polynenasýtené mastné kyseliny omega-6 a omega-3, ktoré majú pozitívny vplyv na štruktúru cievnych stien a aktívne sa podieľajú na syntéze rôznych hormónov ako aj udržiavaní mladosti, zdravia a krásy.

Zloženie / Ingredients:

100% olej z cédrových orieškov.

Alergény: Môže obsahovať stopy vlašských orechov a sezamových semien.


Použitie: Pri prevencii užiť jednu čajovú lyžičku (ČL) nalačno. Pri podpore liečby 3x denne 1 ČL 10 až 15 minút pred jedlom. Pri vonkajšom použití natrite problematické miesto 2x denne.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov! Dodržujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte pri alergii na céder ani ako náhradu pestrej stravy! Skladujte na suchom a tmavom mieste od 0 do 25°C. Po otvorení skladujte v chladničke.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 500ml

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akékoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia alebo Európsky úrad pre bezpečnosť potravín. Preto tu neuvádzame žiadne zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vyvolať domnienku, že prípravok má liečivé účinky.

23 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: