Loading..

Oleje

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Olej z vlašských orechov - altajský 100ml

Olej z vlašských orechov - altajský 100ml

Olej z vlašských orechov je vynikajúci produkt pre celú rodinu. Zaistí normálne fungovanie organizmu, podporí zdravie aj dobrú náladu. Je lisovaný za studena.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

OL011

5,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Orech od staroveku je považovaný za ovocie múdrosti. Dokonca aj v starovekej Perzii verili, že orech podporuje rýchle a jasné myslenie, pričom aj vzhľad orecha pripomína ľudský mozog. Výhody orecha aj oleja z neho spracovaného potvrdzuje moderný výskum.

Olej z vlašských orechov "Altaj" je vyrobený z vybraných jadier lisovaním za studena. Toto jemné spracovanie ušetrí v konečnom výrobku najviac prírodných ingrediencií. Taktiež je známy pre svoje obsah koenzýmu Q10 - látky, ktorá má silný antioxidačný účinok, aktivuje látkovú výmenu v bunkách.

Zložky v zložení orechového oleja majú priaznivý vplyv na prácu organizmu ako celku, zvyšujú duševnú výkonnosť, normalizujú spánok a zmierňujú únavu.

Olej z vlašských orechov je vynikajúci produkt pre celú rodinu. Zaistí normálne fungovanie organizmu, podporí zdravie aj dobrú náladu. Pravidelné užívanie z orechového oleja, zvyšuje vitalitu a posilňuje odolnosť organizmu proti nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia.

Použite orechový olej vo varení. Olej z vlašských orechov má krásnu jantárovú farbu, originálnu chuť a bohatú orechovú príchuť akémukoľvek jedlu. Je dokonalým doplnkom kaše, šalátov a rôznych pochutín, pretože poskytuje požadované príjem živín.

Orechový olej je možné použiť aj v kozmetike. Vzhľadom k jeho zloženiu, olej z vlašských orechov pomáha zlepšiť stav pokožky, najmä pri suchej a starnúcej. Je pozoruhodné ako upokojuje, vyživuje a zaisťuje intenzívny posilňujúci účinok na ochabnutú kožu. Tento olej môže byť použitý ako samostatný nástroj, alebo v zmesiach s inými olejmi a kozmetiky (masky a krémy).

Aktívne zložky:

  • Vitamín E je prírodný antioxidant, ktorý sa etabloval ako vitamín mladosti.
  • Vitamín B1 sa zúčastňuje každého procesu na bunkovej úrovni.
  • Vitamín B6 , ktorý sa podieľa na takmer všetkých metabolických procesoch v tele. Je to jedna z najdôležitejších zložiek zdravého imunitného systému. Má pozitívny vplyv na kožu, vlasy a nechty.
  • Stopové prvky, ktoré sú nevyhnutné pre normálne fungovanie organizmu ako draslík, horčík a fosfor.
  • Zvlášť cenné zložka oleja z vlašských orechov je vyvážená zmes polynenasýtených mastných kyselín omega-6 a omega-3 (vitamín F) v optimálnom pomere 5:1. Tie majú pozitívny vplyv na štruktúru cievnych stien a aktívne sa podieľajú na syntéze rôznych hormónov ako aj udržiavaní mladosti, zdravia a krásy.
  • Triesloviny a ich deriváty, flavonoidy, terpény aj chinóny.

Zloženie / Ingredients:

100% olej z vlašských orechov. Neobsahuje konzervačné látky, farbivá a príchute.

Alergény: Vlašské orechy. Môže obsahovať stopy sezamových semien.

Použitie: Odporúčaná dávka je 1 ČL 2-3x denne. Pri vonkajšom použití natrite problematické miesto 2x denne.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov! Dodržujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte pri alergii na orech ani ako náhradu pestrej stravy! Skladujte na suchom a tmavom mieste od 0 do 25°C. Po otvorení skladujte v chladničke.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 100ml

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akékoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia alebo Európsky úrad pre bezpečnosť potravín. Preto tu neuvádzame žiadne zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vyvolať domnienku, že prípravok má liečivé účinky.

17 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: