Loading..

Oleje

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Olej z pestreca mariánskeho - altajský 250ml

Olej z pestreca mariánskeho - altajský 250ml

Pestrecový olej lisovaný za studena o semien pestreca mariánskeho obsahuje vitamíny, vzácne flavonoidy, silymarín aj stopové prvky.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

OL010

9,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Pestrecový olej podporuje detoxikáciu a funkcie pečene, normalizuje metabolické procesy organizmu. To zlepšuje trávenie a zosilňuje obranyschopnosť organizmu. Neutralizuje jedy a toxíny predtým, než majú negatívny vplyv na činnosť pečene a žlčových ciest.

Pestrecový olej je spracovávaný špeciálnou technológiou lisovaný za studena zo semien pestreca mariánskeho, dopestovaného na poliach Sibíri. Táto metóda zaisťuje bezpečnosť prírodných ingrediencií. Pestrec mariánsky v dávnych dobách ľudia nazývali "Dar Panny Márie". Jedna legenda hovorí, že Panna Mária sama poukázala na túto rastlinu ako na uzdravenie. 

Aktívne zložky:

  • Vzácne flavonoidy majú výrazné hepatoprotektívne, antioxidačné a protizápalové účinky.
  • Silymarín je jediná prírodná látka, ktorá chráni pečeňové bunky a obnovuje ich membrány.
  • Stopové prvky, ktoré sú nevyhnutné pre normálne fungovanie organizmu.
  • Celá skupina vitamínov rozpustných v tukoch (A, D, E a K), z ktorých väčšina nie je syntetizovaná v ľudskom tele.
  • Zvlášť cenné sú polynenasýtené mastné kyseliny omega-6 a omega-3, ktoré majú pozitívny vplyv na štruktúru cievnych stien a aktívne sa podieľajú na syntéze rôznych hormónov ako aj udržiavaní mladosti, zdravia a krásy.
  • Flavolignany bránia prenikaniu toxínov do pečeňových buniek.

Zloženie / Ingredients:

Prírodný nerafinovaný olej z pestreca mariánskeho (Silybum Marianum) .

Použitie: Pri prevencii užiť jednu čajovú lyžičku (ČL) nalačno. Pri podpore liečby 3x denne 1 ČL 10 až 15 minút pred jedlom. Pri vonkajšom použití natrite problematické miesto 2x denne.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov! Dodržujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte pri alergii na pestrec ani ako náhradu pestrej stravy! Skladujte na suchom a tmavom mieste od 0 do 25°C. Po otvorení skladujte v chladničke.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 250ml

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akékoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia alebo Európsky úrad pre bezpečnosť potravín. Preto tu neuvádzame žiadne zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vyvolať domnienku, že prípravok má liečivé účinky.

17 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: