Loading..

Mumio

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Biele mumio krém-balzam na regeneráciu kĺbov 75ml

Biele mumio - krém/balzam účinne posilňuje imunitný systém organizmu, čím zvyšuje jeho vlastnú obranyschopnosť.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

RT017

7,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Biele mumio - krém/balzam účinne posilňuje imunitný systém organizmu, čím zvyšuje jeho vlastnú obranyschopnosť. V jeho zložení sa nachádza niekoľko dôležitých mikroelementov. Biele MUMIO (kamenný olej) je  zriedkavá a vzácna prírodná látka. Aj ťažké zlomeniny sa hoja 1,5 až 2x rýchlejšie ako pri klasickej liečbe. Podporuje zrast kostí a hojenie rán. Preukázateľne znižuje bolestivosť. Odvádza z tela škodlivé soli. Stimuluje regeneráciu tkanív. Zlepšuje krvný obeh v mieste použitia. Má upokojujúce a antiseptické účinky. 

Odporúčame používať ako podporný prostriedok v komplexných liečebno-preventívnych opatreniach pri neuralgiách, chondritíde, tromboflebitíde, rôznych ochoreniach  pohybovej sústavy, zlomeninách, poraneniach spôsobených uhryznutím, uštipnutím hmyzon, dne, artritíde, artróze, popáleninách. 

Aktívne zložky:

  • Biele MUMIO (kamenný olej) je  zriedkavá a vzácna prírodná látka. Aj ťažké zlomeniny sa hoja 1,5 až 2x rýchlejšie ako pri klasickej liečbe. Podporuje zrast kostí a hojenie rán. Preukázateľne znižuje bolestivosť. Odvádza z tela škodlivé soli. Stimuluje regeneráciu tkanív. Zlepšuje krvný obeh v mieste použitia. Má upokojujúce a antiseptické účinky. .


Zloženie / Ingredients:

Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Isopropyl Myristate, Potassium C16-C18 Alkyl Phosphate, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Cetylaryl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Abies Alba Needle Oil, Mumie, Methylparaben, Propylparaben, Bronopol.

Použitie: Naniesť na bolestivú alebo poškodenú časť tela a vtierať masážnymi pohybmi do úplného vstrebania. Opakovať 2-3x denne Doba používania závisí od typu ochorenia a intenzity jeho prejavov.

Nepoužívať na sliznice a otvorené rany, pri kontakte s očami okamžite vymyť veľkým množstvom vody, individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov a pre deti do 3 rokov.

Len na vonkajšie použitie. Nie je to liek 


Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 75 ml 

8 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: