Loading..

Masážne krémy..

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Akcia

Šungit gél-balzam na pohybové ústrojenstvo so včelím jedom

Šungit gél-balzam na pohybové ústrojenstvo so včelím jedom

Účinný prírodný prostriedok pre telo v oblasti kĺbov založený na jedinečnom prírodnom minerálnom šungite.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

RT221

Akcia -10%

8,99 € s DPH

namiesto 9,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Účinok a účinnosť gélového balzamu na telo zaisťuje vysoká biologická aktivita jeho prírodných zložiek, ktoré majú výrazný pozitívny komplexný účinok. Účinný prírodný prostriedok pre telo v oblasti kĺbov založený na jedinečnom prírodnom minerálnom šungite.

Aktívne zložky:

  • Šungit je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík. Tento nerast ako jediný na Zemi obsahuje  fullerény (nový typ molekulárnej formy uhlíka). Jeho molekuly obsahujú magické atómové číslo C60. Fullerény vďaka svojej štruktúre majú celý rad unikátnych fyzikálnych a chemických vlastností vrátane silných liečivých a ochranných účinkov.
  • Cédrový olej odstraňuje svalové napätie a má jemne sťahujúce a baktericídne vlastnosti.
  • Kolagén je vláknitý štrukturálny proteín, ktorý tvoria biele vlákna (kolagénove vlákna) kože, šľachy kostí, chrupavky, a všetky ostatné spojivové tkanivá. Kolagén chráni a obnovuje kĺbovú chrupavku podporou alebo zvýšením syntézy synoviálnej tekutiny, ktorá je potrebná pre mazanie kĺbu.

  • Výťažky a oleje liečivých rastlín dodávajú kĺbom výživné látky, zlepšujú krvný obeh a metabolizmus v kĺbových tkanivách, stimulujú regeneračné procesy v chrupavke a zvyšujú kvalitu synoviálnej tekutiny. Majú protizápalové, dekongestantné, analgetické účinky.

  • Mumio je prírodná látka obsahujúca makro a mikroelementy, alkaloidy, aminokyseliny, vitamíny, esenciálne oleje, včelí jed a vonné látky. Má biostimulačné, vyživujúce, hojivé, regeneračné, analgetické, baktericídne aj antioxidačné vlastnosti.

  • Včelí jed (apitoxín) je produktom sekrečnej aktivity jedovatých žliaz medonosných včiel, vysoko účinného prírodného liečiva na prevenciu a liečbu chorôb kĺbov a chrbtice (osteochondróza, radikulitída, artritída, artróza, dna atď.). Má výrazný protizápalový, otepľovací, analgetický, baktericídny, imunokorektívny účinok, aktivuje prietok krvi, zlepšuje metabolizmus kĺbov a výživu blízkych kĺbových tkanív. Zvyšovaním priepustnosti kože prispieva včelí jed k hlbokému prenikaniu terapeutických zložiek do problémovej oblasti.


Zloženie / Ingredients: 

Aqua, Glycerin, Carbomer, Coco-caprilate / Caprate, Dicapril Ether, Shungite, Collagen Hydrolyzate, Oil Extracts of Wormwood, St. John's Wort, Propylene Glycol Extracts of Aloe, Ginseng, Cedar Oil, Bee Venom, Mumio, Vitanol, Perfume Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerol, Cinnamon.

Použitie: Nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého kĺbu počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň. Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca.

Individuálna neznášanlivosť komponentov. Len na vonkajšie použitie. Výrobok nie je liek.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 125 ml

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: