Loading..

Masážne krémy..

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Akcia

Chytrý krém Valentína Dikula na kĺby mumio a chondroitín 125ml

Krém Valentína Dikula na kĺby (mumio a chondroitín) má výrazný regeneračný, zohrievajúci a protizápalový  účinok. Účinne znižuje bolesť.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

RT294

Akcia -30%

6,29 € s DPH

namiesto 8,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Krém Valentína Dikula na kĺby (mumio a chondroitín) má výrazný regeneračný, zohrievajúci, protizápalový a protiopuchový účinok. Účinne znižuje bolesť.

Aktivuje metabolizmus a krvný obeh v blízkosti kĺbov, zdržuje vývoj dystrofických procesov v chrupavke. Odstraňuje soli z kĺbov, znižuje tvorbu kyseliny močovej a pôsobí proti DNE.

Aktívne zložky:

  • Chondroitín sulfát je hlavná štrukturálna zložka chrupavieka a prírodný ochranca jeho buniek, stimuluje deštrukciu kostného tkaniva, znižuje stratu vápnika v chrupavke, zlepšuje metabolizmus v chrupavke, zvyšuje vlhkosť a bráni vysychaniu chrupavky. 
  • Múmio je unikátny prírodný biostimulant, stimuluje procesy v kĺboch a proliferácii buniek a spojivových tkanív. Má protizápalový a imunostimulačný účinok.
  • Glukosamín je najdôležitejším prvkom chrupavky. Zlepšuje metabolické procesy v kĺboch, stimuluje produkciu látok potrebných na obnovu chrupavky. Zastavuje degeneratívne procesy v kĺboch. Podporuje regeneráciu chrupavky v prípade zápalových javov, znižuje bolesť. 
  • Kolagén je proteín, ktorý tvorí základ spojivového tkaniva tela (šľachy, chrupavky a kosť) a zaisťuje jeho pevnosť a elasticitu. Podporuje rýchlu opravu a posilnenie tkaniva.
  • Extrakt z Indickej cibule má najsilnejší zahrievací účinok medzi bylinnými liekmi, ako aj výrazný analgetický a protizápalový účinok.  
  • Výťažok z Adamovho koreňa (Tatus communis) a Kapsaicínu z Chilli Papriky (Capsicum frutescens) majú výrazné zahrievacie účinky, aktivujú metabolické procesy a mikrocirkuláciu v kĺbových tkanivách a znižujú citlivosť na bolesť. Používané v ľudovom liečiteľstve pri liečbe reumatizmu, ischiasu, radikalulitídy, polyartritídy, na ostrohy, modriny, burzitídu, artrózu.
  • Extrakt z borievky (Juniperus) a Nátržnice močiarnej (Сomarum palustre) má antibakteriálne, analgetické, protizápalové, antiedematózne účinky, vylučuje soľné látky, stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva.
  • Kadidlovník (Boswellia) zlepšuje kapilárnu cirkuláciu a výživu kíbu, inhibuje uvoľňovanie lyzozomálnych enzýmov, ktoré ničia chrupavku, aktivuje regeneračné procesy v kostiach a chrupavkách. 
  • Bio-stimulačný komplex Vitamínov skupiny B - posilňuje kolagénový skelet kostného tkaniva a pomáhajú udržiavať rovnováhu metabolizmu minerálov a solí.

Zloženie / Ingredients: 

Water, cetearyl alcohol, glycerin, isopropyl palmitate, vaseline oil, sunflower oil, glyceryl stearate, ceteareth-20, ceteareth-12, cetyl palmitate, bee wax, propylene glycol, octy dodecanol, dimethicone, capsaicin, chondroitin sulfate, propylene glycol extracts of Indian onions black bryony, boswelia, comarum, anti-inflam- matory biostimulating complex (sunflower oil PEG-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol extract of propolis, oil extracts of chamo- mile, vitamin E, allantoin, bisabolol, vitamin A, blackcurrant seed oil), biostimulating complex of penetrating microcapsules(water, lecithin glycerin, cetyl palmitate, collagen hydrolyzate), biostimulating complex of the B group vitamins (water, D-panthenol (pro-vitamin B5), riboflavin vitamin B2), pyridoxine hydrochloride (vitamin B6)), collagen hydrolyzate, rosemary extract, methyl nicotinate, amberat, juniper essential oil, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, limonene.

Použitie: Nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého kĺbu počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň.

Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca. Na prevenciu opakovať kúru po 2-3 mesiacov.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 125 ml

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: