Loading..

Masážne krémy..

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Chytrý krém Valentína Dikula na kĺby mumio a kostihoj 125ml

Chytrý krém Valentína Dikula na kĺby mumio a kostihoj 125ml

Chytrý krém Valentína Dikula na kĺby (mumio a kostihoj) Vám prinesie úľavu od bolesti kĺbov, má protizápalový, regeneračný a zohrievajúci účinok.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

RT293

8,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Krém Valentína Dikula na kĺby (mumio a kostihoj) má výrazný regeneračný, zohrievajúci, protizápalový a protiopuchový účinok. Účinne znižuje bolesť.

Aktivuje metabolizmus a krvný obeh v blízkosti kĺbov, zdržuje vývoj dystrofických procesov v chrupavke. Odstraňuje soli z kĺbov, znižuje tvorbu kyseliny močovej a pôsobí proti DNE.

Aktívne zložky:

  • Kostihoj (Živokosť) stimuluje regeneráciu kostí a chrupavkového tkaniva pri ochoreniach kĺbov, zlepšuje kvalitu synoviálnej tekutiny, lieči mikrotraumy kĺbov a urýchľuje fúziu kostí pri zlomeninách. 
  • Múmio je unikátny prírodný biostimulant, stimuluje procesy v kĺboch a proliferácii buniek a spojivových tkanív. Má protizápalový a imunostimulačný účinok.
  • Glukosamín je najdôležitejším prvkom chrupavky. Zlepšuje metabolické procesy v kĺboch, stimuluje produkciu látok potrebných na obnovu chrupavky. Zastavuje degeneratívne procesy v kĺboch. Podporuje regeneráciu chrupavky v prípade zápalových javov, znižuje bolesť. 
  • Kolagén je proteín, ktorý tvorí základ spojivového tkaniva tela (šľachy, chrupavky a kosť) a zaisťuje jeho pevnosť a elasticitu. Podporuje rýchlu opravu a posilnenie tkaniva.
  • Extrakt z Indickej cibule má najsilnejší zahrievací účinok medzi bylinnými liekmi, ako aj výrazný analgetický a protizápalový účinok.  
  • Výťažok z Adamovho koreňa (Tatus communis) a Kapsaicínu z Chilli Papriky (Capsicum frutescens) majú výrazné zahrievacie účinky, aktivujú metabolické procesy a mikrocirkuláciu v kĺbových tkanivách a znižujú citlivosť na bolesť. Používané v ľudovom liečiteľstve pri liečbe reumatizmu, ischiasu, radikalulitídy, polyartritídy, na ostrohy, modriny, burzitídu, artrózu.
  • Extrakt z borievky (Juniperus) a Nátržnice močiarnej (Сomarum palustre) má antibakteriálne, analgetické, protizápalové, antiedematózne účinky, vylučuje soľné látky, stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva.
  •  Kadidlovník (Boswellia) zlepšuje kapilárnu cirkuláciu a výživu kíbu, inhibuje uvoľňovanie lyzozomálnych enzýmov, ktoré ničia chrupavku, aktivuje regeneračné procesy v kostiach a chrupavkách. 
  • Bio-stimulačný komplex Vitamínov skupiny B - posilňuje kolagénový skelet kostného tkaniva a pomáhajú udržiavať rovnováhu metabolizmu minerálov a solí.

Zloženie / Ingredients: 

Water, cetearyl alcohol, glycerin, isopropyl palmitate, petroleum jelly, sunflower oil, glyceryl stearate, cetearet-20, cetearet-12, cetyl palmitate, bee wax, propylene glycol, octyldodecanol, dimethicone, саpsaicin, propylene glycol extracts of comfrey, Indian onion, black bryony, boswellia, comarum, anti-inflammatory biostimulating complex (sunflower oil, PEG-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol extract of propolis, oil extracts of chamomile, vitamin E, allantoin, bisabolol, vitamin A, blackcurrant seed oil), biostimulating complex of penetrating microcapsules (water, lecithin, glycerin, cetyl palmitate, collagen hydrolyzate), biostimulating complex of the B group vitamins (water, D-panthenol (pro-vitamin В5), riboflavin vitamin B2), руridoxine hydro- chloride (vitamin в6)), collagen hydrolyzate, glucosamine hydrochloride, гosemary extract, methyl nicotinate, amberat, juniper essential oil, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, limonene.

Použitie: Nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého kĺbu počas 3 – 5 minút do úplného vsiaknutia 2 – 3 krát za deň.

Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 – 2 hodiny. Minimálna doba použitia – 1,5mesiaca. Na prevenciu opakovať kúru po 2-3 mesiacov.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 125 ml

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: