Loading..

Masážne krémy..

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


Eliksir Zmijovit krém s hadím jedom a paprikou

Zmijovit krém je vhodný pri ťažkostiach pohybového a oporného aparátu najrôznejšieho pôvodu, pri bolestivosti kĺbov a chrbta z fyzickej námahy a športu alebo po úraze.

Viac detailov

Dostupnosť: Dostupné

RT054

7,99 € s DPH

Doprava nad 30 € ZADARMO

Krém obsahuje hadí jed a je vyrobený tradičnou receptúrou. Krém je vhodný pri osteoporóze, bolestiach, zápaloch kĺbov a ciev, pretože má upokojojúce účinky. Krém vďaka svojmu zloženiu efektívne účinkuje pri problémoch s pohybovým aparátom, jeho zápalmi.

Krém je vhodný pri ťažkostiach pohybového a oporného aparátu najrôznejšieho pôvodu, pri bolestivosti kĺbov a chrbta z fyzickej námahy a športu alebo po úraze. Zmijovit  sa vyrába na základe hadieho jedu zo zmije obsahujúceho enzýmy, bielkoviny a organické kyseliny v kombinácii s rastlinným extraktom.  

Aktívne zložky:

  • Hadí jed (zmija) spôsobuje rozšírenie krvných ciev. Zvýšená cirkulácia krvného obehu urýchľuje regeneráciu tkaniva. Má analgetický, protizápalový a antispazmický efekt. Používa sa na chronické reumatoidné, bolesti kĺbov a svalov, post-traumatické stavy, modriny a neuralgiu(zápaly nervov). 
  • Kadidlovník pilovitý - uľaví od bolestí kĺbov, zmierňuje ich zápaly, stuhnutosť a zlepšuje pohyb.
  • Extrakt z červenej papriky obsahuje kapsaicín, ktorý dráždi pokožku čo spôsobuje úľavu od reumatických bolesti, artritídy, neuralgie a bolesti svalov. 
  • Gáfor zmierňuje bolesť, prehrieva, znižuje zápal, má antiseptické vlastnosti a stimuluje krvný obeh, používa sa pri liečení ciev, svalov a kĺbov.

Zloženie / Ingredients: 

Aqua, Glyceryl Stearate, Glycerin, Alcohol Denat, Symphytum Officinale Extract, Capsicum Annuum Extrakt, Boswellia Serrata Extrakt, Inula Helenium Extrakt, Rosmarinus Officinalis Extract, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Zea Mays Oil, Triethanolamine / Sodium Hydroxide, Lanolin, Camphor, Viperae Venenum, Methyi Salicylate, Methylparaben, Prophylparaben.

Použitie: Malé množstvo krému nanesieme 2-3 x denne na postihnutú oblasť a intenzívne vtierame.

Krajina pôvodu: Ukrajina

Objem: 75 ml

30 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: