Loading..

Kolagén

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px


NORSK kolagén - 25 sáčkov

NORSK kolagén - 25 sáčkov

NORSK KOLLAGEN je revolučná novinka v starostlivosti o pleť, vlasy, nechty, kĺby, šľachy atď. s klinicky overenými a viditeľne preukázateľnými účinkami už po 3 mesiacoch užívania. Je jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele, pričom vekom sa postupne stráca schopnosť ho produkovať.

Viac detailov

Dostupnosť: Vypredané

NORS003

29,99 € s DPH

Doprava nad 39.99€ ZADARMO

Kolagén, nazývaný aj bielkovina mladosti, v poslednom období zažíva rozkvet na poli zdravia a krásny. Je totiž jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele. Jeho úlohou je udržiavať vitalitu a pružnosť tela, jeho nedostatok vyvoláva starnutie a ochromenie funkčnosti tela ako celku. Vekom sa znižuje a postupne stráca schopnosť tela produkovať kolagén a navonok spozorujeme jeho nedostatok na stave vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy sú suché, lámavé, pokožka stráca elasticitu a nechty sa rozštiepia skôr ako narastú. Vnútorne sa nedostatok kolagénu prejaví na strnulosti a strate pružnosti šliach a všetkých spojivových tkanív. Kolagén tvorí i jadro medzistavcových platničiek. Ak máte podobné prejavy či už vonkajšie, alebo vnútorné, dodajte telu funkčný kolagén a jeho účinky sa prejavia už po dvanástich týždňoch od začiatku užívania.

Kolagén je bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Ak hovoríme o pokožke, kolagén ju tvorí až zo 70%, čo je ohromujúce číslo. Kolagén ovplyvňuje vzhľad našej pokožky, kvalitu vlasov a nechtov. S postupom veku však naše telo stráca schopnosť kolagén samo produkovať. Jeho nedostatok sa potom prejavuje starnutím kože, zhoršenou kvalitou vlasov, lámaním aj štiepením nechtov a začínajú sa objavovať prvé vrásky.

Prečo práve NORSK KOLLAGEN?

Pretože väčšina súčasných kolagénových prípravkov sa vyrába z bravčovej kože, čo zvyšuje riziko nákazy rôznymi chorobami a ľudské telo má mnoho problémov s jeho využitím a vstrebávaním. NORSK KOLLAGEN je získaný z rybej kože – presnejšie, z podkožnej vrstvy tuku morských rýb. Je netoxický a veľmi podobný ľudskému kolagénu, preto je veľmi dobre vstrebateľný a bezpečný. Najúčinnejší je pri pravidelnom vnútornom užívaní. Pije sa vo forme kolagénového nápoja, ktorý vzniká zarobením obsahu vrecka (prášku s tekutinou). Takto vzniknutý nápoj po vypití preniká do najhlbšej vrstvy kože, kde znovu obnovuje vstrebávanie kolagénu, a tým omladzuje kožu zvnútra a zvyšuje jej pružnosť. Jedná sa o čisto prírodný rozpustný nápoj, bez umelých farbív , príchute a konzervačných látok . Obsahuje aktívny rybí kolagén, vitamín C nevyhnutný pre jeho vstrebávanie a biotín, ktorý je nenahraditeľným prvkom pre pokožku. Pitím kolagénového nápoja NORSK KOLLAGEN obnovíte mladosť a funkčnosť vášho tela. 

Aktívne látky v dennej dávke 5g:

  • Morský kolagén ................... 5 000mg
  • Vitamín C .................................. 40mg

  • D -biotin .................. 25 mikrogramov

Zloženie / Ingredients:

Hydrolyzovaný morský kolagén - 5000mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) - 40mg, D - biotín - 25mg, protihrudkujúce činidlo E551.

Bez umelých farbív a konzervačných látok, bez GMO aj geneticky modifikovaných derivátov aj bez rádioaktívnych prísad.


Použitie:

Odporúčaná štartovacia dávka na prvý mesiac je stanovená na dve denné porcie (v ťažších stavoch) po 5g a následne po jednej porcii denne. Obsah balenia je bez príchuti a doporučujeme ho užívať rozmiešaný v káve, čaji, mliečnych nápojoch, jogurte, ovocných šťavách a pod.

Upozornenie: Skladujte v suchu, nevystavujte mrazu a vlhkosti. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Certifikáty kvality.

Krajina pôvodu: Nórsko

Obsah: 25 sáčkov po 5g

5 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt taktiež kúpili: