Loading..

Kategórie

Nové produkty

Všetky nové produkty

certifikovany-eshop-bez-pozadia-ok 235px

Napsali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Spokojnosť

2023-06-16

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
kvalitné výrobky

2023-06-8

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Prehľadná webová stránka Veľmi rýchle expedovanie tovaru a následne dodanie

2023-06-5

visa

Doprava a platba

Naši prepravní partneri sú rýchli a spoľahliví. V optimálnom prípade Vám preto bude tovar doručený o 24 hodín od vytvorenia resp. úhrady objednávky. Ak si tovar tovar objednáte napríklad do druhej poobede, na druhý pracovný deň môžete očakávať jeho doručenie.

Možnosti doručenia

Medicentrum Magma
Vstup cez lekáreň
Rusovská cesta 19 85101
Bratislava-Petržalka
0,00 €
Kuriérska služba
Doručenie do 24 hodín
Najlepšia cena a rýchlosť
3,00 €
Zadarmo pri objednávke nad 39,99 €

Možnosti platby

 Platba pri osobnom odbere
 V hotovosti alebo platobnou kartou 
 Online platba kartou cez platobnú bránu spoločnosti ComGate Payments, a.s. včetně odkazu na stránku: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
 Tovar odosielaný hneď po úspešnej transakcii
 Platba prevodom na účet  (IBAN: SK60 0200 0000 0035 1825 0753)
 Tovar bude odoslaný až po pripísaní platby na náš účet 
 Ako variabilný symbol použite číslo objednávky.
 Platba na dobierku
 Poplatok za dobierku je +0,60 € 

Dodacie podmienky internetového obchodu www.bioplaneta.sk.

Dodacie podmienky

  1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vzniku kúpnej zmluvy zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.
  2. Ak je tovar skladom, tak je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase.
  3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťami čiastočných dodávok.
  4. Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.
  5. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.
  6. Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:

                                    a.   kuriérskej spoločnosti,

                                    b.   osobne na zvolenej prevádzke v objednávke,

Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb

  1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné účtujeme 3€
  1. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné účtujeme 3€ + 0,60€ za dobierku.
  1. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.
  2. Predávajúci môže zaslať tovar, ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítané v objednávke. 

Poskytovateľ platobnej brány

      1. Spoločnosť ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.sk/platobna-brana

      2. Informácie o platobných metódach :

        2.1. Bankové prevody

Bankovým prevodom sa myslí prevod peňazí medzi dvoma bankami bez použitia platobnej karty. Na platobnej bráne Comgate túto metódu dlhodobo využíva približne 20 % zákazníkov, ktorí ju preferujú z rôznych dôvodov: nemajú pri sebe platobnú kartu, nechcú zadávať údaje, dosiahli na nej denný limit alebo im jednoducho pripadá praktickejšie a rýchlejšie prihlásiť sa do internetového či mobilného bankovníctva a platbu potvrdiť v ňom.

Práve prihlásenie do online bankovníctva alebo aplikácie zároveň garantuje bezpečnosť tejto platobnej metódy - potvrdenie platby môže prebehnúť len v nich. Pri spracovaní transakcie je bezpečnosť zaručená tým, že spojenie medzi bankami je šifrované.

Bankové prevody bez použitia platobných kariet VISA či Mastercard sú bežnou praxou, v niektorých krajinách dokonca dominujú. V posledných rokoch je táto metóda na vzostupe napr. v blízkom Poľsku, Belgicku alebo Holandsku.

Platobná brána Comgate ponúka niekoľko  typov bankových prevodov, ktoré sa líšia spôsobom zadania, rýchlosti potvrdenia aj vykonania. Detailný popis ich priebehu nájdete nižšie.

2.1.1.  PSD2 platba

Bankový prevod v režime Open Banking Standard, často označovaný ako PSD2 platba,  ponúka nižšie náklady transakcie v kombinácii s okamžitým potvrdením platby. Nevýhodou je skutočnosť, že nie všetky banky umožňujú komfortné platby pomocou tejto služby.


Priebeh platby:

a) Zákazník vyberie platbu bankovým prevodom, potom zvolí svoju banku.
b) Zákazník potvrdí súhlas s presmerovaním do internetového bankovníctva s tým, že spracovateľom platby je spoločnosť kevin.
c) Po prihlásení do internetového bankovníctva zákazník potvrdí okamžitý príkaz k úhrade zadaný prostredníctvom spoločnosti kevin.

                           ComGate platobná brána

2.1.2. Online bankový prevod

Predvyplnený bankový prevod ponúka komfort platiteľovi a tiež okamžité potvrdenie úhrady.


Proces platby:

a) Zo zoznamu bánk si zákazník vyberie svoju banku.
b) Po výbere banky má zákazník možnosť zaplatiť platbu prostredníctvom QR kódu (platí zatiaľ len pre české banky), alebo klikne na „Zaplatiť v internetovom bankovníctve“ a je presmerovaný do internetového bankovníctva.
c) Po prihlásení do online bankovníctva sa mu zobrazí predvyplnený platobný príkaz. V tomto príkaze nemá zákazník možnosť meniť čiastku, variabilný symbol ani banku príjemcu.
d) Po zaplatení dôjde k presmerovaniu zákazníka späť do e-shopu.